استعلام قیمت

برای استعلام قیمت از فروشگاه ها و شرکت ها، یکی از دسته ها، کالاها یا خدمات زیر را انتخاب کنید


درباره اسپی

سامانه استعلام و پیشنهاد قیمت

استعلام قیمت

اس = استعلام

خریدار و متقاضی خدمات گرامی، شما می توانید از طریق این پلتفرم قیمت های کالا یا خدمات مورد نیاز خود را از فروشگاه ها و شرکت ها استعلام بگیرید و بدون نیاز به حضور در بازارهای سطح شهر، قیمت های فروشندگان و شرکت ها را به راحتی با هم مقایسه کنید. فراموش نکنید که علاوه بر فروشگاه های اینترنتی، فروشگاه ها و شرکت های دیگری هم در اطراف شما هستند که ممکن است کالا یا خدمات مورد نیاز شما را با قیمت مناسب تر یا با هدایا و آفر های ویژه به شما ارائه دهند.

پیشنهاد قیمت

پی = پیشنهاد

فروشندگان و شرکت های گرامی شما از طریق این پلتفرم می توانید پیشنهاد قیمت خود را به استعلام های مشتریان ارائه دهید تا علاوه بر مشتریان حضوری یا تلفنی، مشتریانی که معمولا از طریق اینترنت به دنبال کالا و خدمات مورد نیاز خود هستند را نیز از قیمت های خود باخبر کنید.

سامانه استعلام و پیشنهاد قیمت

اس + پی = اسپی

اسپی فروشگاه نیست! سامانه استعلام و پیشنهاد قیمت (اسپی) کمک می کند یکی از مهمترین فرآیند های هر خرید که همان استعلام قیمت پیش از خرید می باشد خیلی ساده و سریع و گسترده انجام شود. خریداران از قیمت های همان لحظه بازار آگاه می شوند و فروشندگان فرصت پیدا می کنند در کنار فروشگاه های اینترنتی و همچنین سایر همکاران خود به رقابت بپردازند و با پیشنهادات قیمت جذاب خود مشتریان جدید به دست آورند.